Tel  : 03124406355

Ocakbaşı

Başlangıç  >>  Yiyecek & İçecek  >>  Ocakbaşı

OCAKBAŞI

ankara-ocakbasi

Ankara Urfa Kebap Ocakbaşı

Ankara Vivaldi CE Gold Hotel bünyesinde ki Ocakbaşı Restorantımızda sevdiklerinizle kebap yemenin keyfini çıkarırken Türk mutfağının eşsiz lezzetleri ile sakin ve huzurlu sohbetinizle ocakbaşın da günün yorgunluğunu atmış olacaksınız. Ankara Vivaldi Otel  Ocakbaşı Restorantımız da hem geleneksel aile yemeklerinizi yiyebilir  hemde özel günlerde ve iş  yemeklerinizde farklı menü seçeneklerinin tadına bakabilirsiniz. Ocakbaşı geleneği, Türk insanı için vazgeçilmez bir lezzet durağıdır. Vivaldi CE Gold Hotel Ankara Çankaya Urfa  Ocakbaşı  Restoranımız  ; Urfa Kebap, Adana Kebap, Çöp şiş, Kaburga, Patlıcan Kebap, Beyti, Ciğer Kebap, özel spesiyal Terbiyesiz Tavuk  gibi geleneksel et çeşitlerini zengin meze seçenekleri ile  sizlere sunmaktadır.Ayrıca Ocakbaşı Restaurantımızda LİGTV yayınımız vardır

ankara-ocakbaşı-restoran

 ankara-ocakbaşı-içkili

 

 

ANKARA’DA OCAKBAŞI RESTORANIMIZDA KÖMÜR ATEŞİNDE PEYNİRLİ KÜNEFE

Künefe her ne kadar Ankara’ya ait olmasa da,  Ankara’da ocakbaşı restoranımızda peynirli künefeyi denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Her lezzete ayrı önem veren çalışanlarımızın misafirlerimize sunmuş olduğu tadlar gerçekten denemeye değer. Yavaş yavaş kömür ateşinde pişen künefe, şerbeti verildikten sonra sonra taptaze servis edilir.

 

OCAKBAŞI RESTORAN

Ateş yanan yerin çevresi, Lokantalarda genellikle ızgara olarak pişirilen et yemeklerinin ocağın çevresinde oturulup yendiği bölüm, Ocağın başında yemek yeme, Osmanlı sarayında pişirdikleri yemeklere göre adlandırılan aşçıların başı olan kişi anlamına da gelen Ocakbaşı restoran hemen hemen her ilimizde mevcuttur. Yaygın olarak tercih edilen Ocakbaşı restoranlardan biri de Vivaldi Ankara Ocakbaşı Restoran dır.

 

ankara-ocakbasi-turan-gunes

ankara-ocakbasi-restoranlar

 

 Geleneksel hazırlama ve pişirme teknikleri ile sunulan yiyeceklerimizle ilgili geri dönüşlerden memnun olmanın mutluluğuyla saygı ve sevgilerimizi sunarız..

Vivaldi CE Gold Hotel Ankara