Tel  : 03124406355

Toplantı Salonu Nova

Başlangıç  >>  Toplantı Salonları  >>  Toplantı Salonu Nova

Toplantı Salonu Nova

Ankara Vivaldi CE Gold Hotel  her biri özel olarak dizayn edilmiş, etkileyici 3 toplantı odası, son teknoloji ürünü toplantı ekipmanları ile her türlü davet, organizasyon, toplantı ve düğün için esneklik sunar. İster şirket toplantıları, ister şık bir akşam yemeği, isterseniz aileniz ve sevdiklerinizle çok özel bir düğün  düzenleyin; Ankara Vivaldi CE Gold Hotel ‘in tecrübeli personeli beklentilerinizin üstünde servis verecek ve size tam anlamıyla çok özel bir tecrübe yaşatacak.

Ankara Çankaya semtinde  yer alan Vivaldi CE Gold Hotel , sunduğu hizmetleri ile misafirlerinin iş ile ilgili her türlü ihtiyacını da karşılamaktadır.3 toplantı alanında, geniş fuaye alanları, en modern teknik ekipman teknolojisine uygun olarak döşenmiş görüntü ve ses paketi, kablosuz ve hızlı internet noktaları, her türlü sekreterya hizmetinin verildiği İş Merkezi ile modern dünyanın tüm kolaylıklarını sunar.

toplantı-salonu-vivaldi-ankara

Geniş Fuaye alanları; Toplantı,   konferans veya kongrelerde kayıt alınması, kahve molaları, kokteyl ve sergilere olanak tanımaktadır.

Nova  Toplantı  Salonu 300  kişiye kadar konferans ve kongrelere ev sahipliği yapabilecek bir salondur. 275 m2 olan Nova  Toplantı salonu yemek düzeninde 200, tiyatro düzeninde 250 kişi kapasitesine sahiptir. Salonda tüm odyovizüel ekipmanlar mevcuttur.

ankara-toplantı-salonu-nova