Tel  : 03124406355

EXPO 2016 ANTALYA’NIN ZİYARETÇİ SAYISI 4 MİLYONA YAKLAŞTI

Başlangıç  >>  DUYURULAR  >>  EXPO 2016 ANTALYA’NIN ZİYARETÇİ SAYISI 4 MİLYONA YAKLAŞTI

EXPO 2016 ANTALYA’NIN ZİYARETÇİ SAYISI 4 MİLYONA YAKLAŞTI

Expo 2016 ziyaretçi sayısı 4 milyona yaklaşırken, organizasyonun başarısı uluslararası alanda ses getiriyor. ”Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” oluşturmak mottosuyla açılan Türkiye’nin ilk EXPO’su .

Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleşen ve Türkiye’nin ilk EXPO’su olma özelliği taşıyan, 112 hektarlık alanda 57 Ülkenin katıldığı EXPO 2016 Antalya ajansı heyeti, Uluslararası Sergiler Bürosu toplantısına katıldı. Türkiye’nin yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen organizasyonu başarıyla sürdürüyor olmasına dikkat çekti.

”Türkiye, yaşadığı olumsuzluklara rağmen şimdiye kadar gerçekleştirilen en iyi bahçecilik exposunu gerçekleştirdi” diye konuşan Loscertales; alanın gelecek yıllarda da ziyarete açık bir şekilde kalıcı olacağını ve exponun gelecekte de kültürel faaliyetlere ev sahipliği yapacak bir alana sahip olduğunu ifade etti.

30 Ekim’e kadar ziyaretçilere açık kalacak olan EXPO 2016 Antalya, Çocuklar kadar yetişkinler içinde de heyecan verici pek çok etkinliği içinde barındıran EXPO 2016’nın her köşesinde renkli etkinlikler ziyaretçilerini karşılıyor.

Yorumlar kapalı.