Tel  : 03124406355

Düğün Salonu Nova

Başlangıç  >>  Düğün Salonları  >>  Düğün Salonu Nova

Düğün Salonu Nova

Özel günleriniz için seçkin bir adres…
Ankara Vivaldi CE gold Hoteli şehir merkezindeki ideal konumu, sunduğu geniş ve kaliteli servisleri ile düğün, toplantı, kokteyl, kına,nişan, balo  ve tüm davetlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor.
Ankara Vivaldi CE gold Hotel  muhteşem dekoru, görkemli düğün, balo, kokteyl salonları ve VIP hizmetleri ile misafirlerimize unutulmaz geceler hazırlıyoruz.
Ankara Vivaldi CE gold Hotel düğün günü, sünnet düğünü, doğum günü , mezuniyet partileri, balo, kokteyl, ve dostlarınız için özel davetler için hep yanınızda….
Hayatınızda çok özel yeri olan düğün, sünnet, doğum günlerinizde , kokteyl, balo ,mezuniyet baloları için sizlere çok şık salonlar sunmaktadır 
Zarif gecelerinizi süsleyen sandalye giydirmeleri, masa örtüleri, peçeteler ve şık şamdanlar…
Ankara Vivaldi CE Gold Hotel  Düğün salonları;  küçük ve samimi kokteyllerden, 400 kişilik görkemli bir düğüne kadar bütün özel günlerinizde sizinle birlikte..
Birbirinden şık salonlarımızda, ses ve ışık konusunda uzman ekibimiz, profesyonel organizatörlerimiz ve güler yüzlü personelimizle unutulmayacak anların mimarı olmayı istiyoruz.
Kaliteli servisimiz, zevkinize uygun müzik ve eglence programlarimiz ile düğün, balo, kokteyllerinizden keyif alacaksınız…
Çünkü Ankara Vivaldi CE Gold Hotel’de sadece bir misafir olmazsiniz; kendinizi buraya ait hissedersiniz.