Tel  : 03124406355

ANTALYA, AVRUPA’DA DEV TANITIM ATAĞI BAŞLATTI

Başlangıç  >>  HABERLER  >>  ANTALYA, AVRUPA’DA DEV TANITIM ATAĞI BAŞLATTI

ANTALYA, AVRUPA’DA DEV TANITIM ATAĞI BAŞLATTI

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Turizm sektörü temsilcileri ile başlattığı ‘Antalya Destinasyon tanıtım’ projesiyle turizmde derin kriz yaşayan Antalya, Avrupa’da tanıtım atağı başlattı.

Antalya Destinasyon tanıtım çalışmaları elbette ki bu süreci iyi yönetmek için Antalya turizmine yeni pazarlar kazandırmak ve farklı dallarda turizm çeşitliliğini sağlamak, yaşanan sıkıntıları da ortadan kaldırmak ve mevcut durumu daha iyiye götürmek amacıyla ortaya çıktı.

Yurt dışı temasları doğrultusunda heyet, Almanya, İsveç, Norveç, Danimarka ve Avusturya’da temasları tamamladı. Gidilen her ülkede tur operatörleri, yabancı basın mensupları ile toplantılar yapıldı. Basın toplantıları düzenlenerek Antalya’nın güvenli bir Destinasyon olduğu özellikle belirtilmiştir. Uluslararası organizasyonlara G20 gibi, NATO zirvesi gibi Strong City gibi Expo gibi önemli organizasyonlarda başarılı bir ev sahipliği yapıldığından bahsedildi.

Yapılan çalışmaların dönemsel ya da tek bir hedefe yönelik olmadığını Antalya Destinasyon Tanıtım Projesi daha da genişletilerek devam edeceğini belirtmişlerdir.

Yorumlar kapalı.