Tel  : 03124406355

ANKARA DÜĞÜN SALONLARI

Başlangıç  >>  DUYURULAR  >>  ANKARA DÜĞÜN SALONLARI

ANKARA DÜĞÜN SALONLARI

   DUYURULAR ,,,,,,,,   Ocak 19, 2018  ANKARA DÜĞÜN SALONLARI için yorumlar kapalı

Ankara düğün salonları içerisinde yer alan vivaldi, shima, nova düğün salonlarımız siz saygı değer müşterilerimiz için özenle hazırlanmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan otel yönetimimiz, en mutlu gününüzde sizleri ve konuklarınızı memnun etmekle mutlu olacaktır.

Ankara’nın en güzel, en hesaplı, en kaliteli düğün salonları arasında yer alsın diye hiç bir masraftan kaçınmadan hazırlanmış düğün mekanlarımız, titizlikle hizmet sunmak için hizmetinizdedir.

Ankara Düğün Salonları:

Bir zamanlar bu hizmeti Ankara’da müstakil düğün salonları verirken, daha sonra otel düğün salonları da hizmet vermeye başladı.  Hemen hemen her otelin düğün salonunun olması hizmette rekabet unsuru yaratmıştır. En hesaplı düğün salonu, en iyi, en kaliteli düğün salonu arayanlar için alternatif olan Ankara ili, Çankaya ilçesi, Yıldız mahallesi, Turan Güneş Bulvarı’na 70 m. mesafede olan 4 yıldızlı otelimiz düğün salonları, toplantı salonları ve kongre salonları mimari özgünlüğüyle, dekorasyonuyla bir çok misafirimizin gönlünü fethetmiştir.

Kocaman nazar boncuklarıyla düğünlerini yaptığımız çiftlerin mutluluklarının daim olmaları dileklerimizle.

Yorumlar kapalı.